На Генерального прокурора України подали скаргу до дисциплінарної комісії

Volyn.com.ua

У кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів надійшла скарга на голову Генеральної прокуратури Юрія Луценка. Заявник – екс-прокурор Запорізької області Олександр Шацький, вказав причиною скарги участь керівника відомства в форумі чинного голови держави Петра Порошенка, на якому він прийняв рішення про переобрання на президентську посаду.

У тексті заяви від Шацького нагадується про статтю 22 Кодексу професійної етики, яка забороняє співробітникам прокуратури брати участь в політичних акціях або вступати в політичні партії, а також публічно показувати свої переконання. Колишній прокурор Запорізької області підкреслив, що Юрій Луценко був присутній на президентському заході в якості Генерального прокурора в робочий час, діючи умисно.

Також Шацький висловив думку, що виступ Юрія Луценка на форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» був агітаційною промовою, покликаною підтримати Петра Порошенка в його переобранні.

Нагадаємо, що в ході свого виступу на заході 28 січня Луценко підкреслив, що закон заборонив йому агітувати за будь-кого в президентських перегонах, але потім, обмовившись, що ніякі «Нові курси» країні не потрібні, висунув гасло «… ні кроку назад, тільки вперед!”.

Пізніше Генпрокурор заявив, що в день проведення форуму він перебував у відпустці, і висловлював свою позицію як громадянин.

«Новий курс», «Новий економічний курс» – назва Всеукраїнського форуму і політичної програми Юлії Тимошенко, лідера «Батьківщини». Презентація реформ в економічному і управлінському секторі відбулася влітку минулого року, пізніше в Мережі було опубліковано повний зміст пропозицій від лідера політсили.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*