«Батьківщина» йде у виборчу атаку на Петра Порошенка

Fromua.news

Кандидат в президенти та лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що її однопартійці підготували заяву на ім’я голови Міністерства внутрішніх справ.

За словами Тимошенко, в тексті скарги, яку повинен отримати Арсен Аваков, є вказівка на факти підкупу виборців, організовані на користь чинного голови держави Петра Порошенка, що йде на переобрання.

На засіданні Погоджувальної ради парламентських лідерів фракцій Тимошенко заявила, що через найближчого соратника президента Березенко та корумпованих осіб з президентського оточення створюється мережа з підкупу виборців. Лідер «Батьківщини» також стверджує, що в рамках цієї мережі роздається по одній тисячі гривень за один голос виборця.

Тимошенко підкреслила, що розказане нею «відомо всім», і перекласти відповідальність на її політсилу «Батьківщину», яка подібне не практикує, не вдасться.

Нагадаємо, що екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко була висунута на президентські вибори з’їздом «Батьківщини» 22 січня поточного року. Дата голосування на вищу в країні політичну посаду призначена на останній день березня.

На поточний момент пройшли реєстрацію на вибори двадцять вісім чоловік. Всього виявили бажання брати участь в президентських перегонах вісімдесят дев’ять осіб, частина з яких ще чекає розгляд в Центрвиборчкомі поданих ними документів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*