До українців, які були затримані в Тбілісі, змінено запобіжний захід

Ekhokavkaza.com

Нардеп Семен Семенченко розповів у своєму записі на сторінці в Facebook, що шістьом громадянам України, які були затримані в грузинській столиці на початку грудня минулого року, було змінено запобіжний захід.

За його словами, суд в Тбілісі після внесення застави за затриманих відпустив їх з-під варти. У підтвердженні заяви він опублікував фотографію з фігурантами резонансного суду.

Також Семенченко оприлюднив документ від Міністерства внутрішніх справ Грузії, який стверджує, що стосовно самого парламентарія не проводилися слідчі дії. Таким чином політик вирішив спростувати відомості, що з’явилися після затримання громадян України, про те, що нардеп уник аналогічної долі завдяки своєму дипломатичному паспорту, яким він нібито розмахував перед грузинськими правоохоронцями. До документа він доклав скан-копію офіційного перекладу на російську мову.

Нагадаємо, що після президентських перегонів в Грузії, які завершилися перемогою Саломе Зурабішвілі та викликали протести з боку певної частини виборців, другого грудня було затримано шестеро українських громадян і один місцевий уродженець. Вони звинувачуються у купівлі та зберіганні зброї та боєприпасів.

Відомо, що частина затриманих є бійцями добровольчого батальйону «Донбас». За словами Семенченко, семеро фігурантів скандалу, що спалахнув у Грузії, приїхали зустрітися з бойовими побратимами, а зброю, за його припущенням, їм могли підкинути.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*