Україна закупить у Франції кораблі морського патрулювання

Armsdata.net

Як повідомив голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал, зараз проводяться переговори з Французькою Республікою на предмет покупки двадцяти двох кораблів патрулювання.

За словами керівника прикордонного відомства, куплені у Франції кораблі послужать створенню мобільного та сильного надводного угруповання в чорноморській та азовській акваторіях. Даний факт Цигикал привів для відповіді на питання журналіста про заходи, вжиті прикордонниками після інциденту 25 листопада в районі Керченської протоки.

Голова Держприкордонслужби зазначив, що переговори ведуться за сприяння Міністерства внутрішніх справ. За його словами, якщо переговори будуть завершені успішно, це дозволить нашій країні надійно захистити морські кордони.

Патрульні кораблі, які стали предметом переговорів з Парижем, зможуть виконувати правоохоронні функції та діяти на початку бойових дій.

Ще одним важливим фактором у сфері обороноздатності держави на морі Цигикал назвав систему контролю. Вже встановлено п’ять веж, які протягом року будуть обладнані приладами радіотехнічного та візуального моніторингу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*