Адвокати Януковича представлять власне розслідування у кримінальній справі

News.pn

Юристи Віталій Сердюк, Ігор Федоренко, а також Олександр Горошинський, які захищають в суді екс-голову України Януковича, виступили із заявою, в якій зазначили, що вже цього вівторка 05.02.19. мають намір представити підсумки власного розслідування в рамках справи проти їх підзахисного.

Як зазначили юристи, вони мають намір представити зібрану ними доказову базу у справі колишнього голови держави, в рамках проведення прес-конференції. Також слід підкреслити, що захід пройде 03.02.19. у прес-центрі «Українських новин».

Варто відзначити, що в ході конференції, юристи презентують зібрані ними докази, серед яких буде документальний фільм. Сама кінострічка триває понад годину, а в її основі лежать реальні події. Також підкреслимо, що столичний суд прийняв рішення не допускати до публічного оголошення зазначені матеріали.

В самій стрічці містяться унікальні докази, які розкажуть про те, хто дійсно винен в порушенні територіальної цілісності нашої країни, особливо Кримського півострова. Також даний фільм доведе винність конкретних людей, які досі фігурують в українській політиці в розв’язанні конфлікту в країні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*