Віце-спікер парламенту України: співробітники МВС повинні стати аполітичними

Pohnews.org

Перший віце-спікер парламенту України Ірина Геращенко в рамках засідання погоджувальної ради, що проходила в цей понеділок 04.02.19., звернулася із закликом до силовиків, щоб ті, при проведенні розслідувань щодо порушень виборчого законодавства, в своїх діях не керувалися власними політичними уподобаннями.

Вона підкреслила, що важливо, щоб в основу роботи правоохоронців була покладена аполітичність та були відсутні подвійні стандарти. При цьому, необхідно, щоб представники партій не залучали силовиків до політичних баталій. Необхідно, щоб правоохоронці лише виконували свої обов’язки та не займали сторону тих чи інших політиків.

Крім цього, інформаційне агентство «Інтерфакс» повідомляє, що в ході того ж засідання керівник фракції «БПП» Артур Герасимов виступив із заявою, в якій зазначив, що партія «Батьківщина» має намір організувати підкуп електорату.

У свою чергу голова політсили Тимошенко підкреслила, що її партія має намір звернутися в МВС із заявою, в якій відзначається підкуп виборців в інтересах чинного голови держави Порошенко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*