На ринках України з’явився підроблений сир

Budustroinoi.life

Добровільна організація «Асоціація виробників молока» у своєму прес-релізі повідомила про своє занепокоєння відносно того, що у магазинах та ринках збільшується кількість підробленого сиру. Продаж подібних продуктів вже відзначено у декількох областях, серед яких у Миколаївській зафіксований останній випадок.

Зазвичай підроблений сир продається на вагу, а сам продукт має такі якості як приємний смак, відсутність специфічного запаху, дешевизна – 40 гривень за 1 кг. Володіння даними властивостями все ж не викликає сумнівів у покупців у справжності продукту.

Але, як зазначає Асоціація, жодного стосунку до молочних продуктів він не має, оскільки молочний білок замінений на рослинний. Саме цей факт дозволяє зберігати такий сир до 2 тижнів, правда є ще одна властивість – при зануренні його у молоко, сир розчиниться.

Як відомо, для того, щоб зробити справжній сир потрібно близько 6-7 л молока, а для рослинного сиру вистачить обсягу 1,6-1,8 л.

АМП повідомляє, що вплинути на ситуацію, що склалася може прийняття законопроекту, схваленого одним з комітетів Верховної Ради України. Головним завданням документа це впорядкування реалізації продуктів, які містять молоко, а також торкнеться сфери маркування. Унаслідок чого, буде забезпечено право покупців на отримання правдивої та повної інформації відносно якості продуктів, також послужить запобіганням нечесної конкуренції, яка існує на ринку молочних продуктів та молока. Результатом прийняття законопроекту стане розміщення молочної продукції та їх замінників на різних прилавках.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*