Турчинов: месенджер “WhatsApp” більш безпечний у плані прослуховування

spur.innovware.net

Олександр Турчинов, секретар Ради нацбезпеки та оборони, повідомив в ефірі телевізійного каналу «ICTV», що додаток під назвою «Viber» поступається месенджеру «WhatsApp» у плані прослуховування, оскільки останній має найбільш ефективну систему, що захищає своїх користувачів від прослуховування.

На питання, чи здійснюється прослуховування даних додатків, Олександр Турчинов відповів, що у той період, коли він був головою Служби безпеки України, зазначених двох месенджерів не існувало. Але як людина, що має в минулому з подібними речами безпосередній зв’язок, секретар РНБО повідомив, що «WhatsApp» має більш надійний захист.

Також портал, що спеціалізується на нових технологіях, «Venture Beat» повідомив, що з недавнього часу «WhatsApp» ввів нововведення, що дозволяє власникам серії смартфонів «iPhone» від корпорації «Apple» отримувати доступ до додатка за допомогою сканування відбитків пальців або скануванням обличчя.

Ця функція була представлена користувачам в останньому оновленні, випущеному на цих вихідних.

Щоб змінити функціонал додатка, та скористатися нововведенням, потрібно лише змінити налаштування програми. Також повідомляється, що доступ до додатка через сканування відбитків пальців доступний для моделей від «iPhone 5S» до «8/8 Plus», а скористатися скануванням обличчя зможуть лише власники «iPhone X».

Відповідно до припущень порталу «Venture Beat», подібний функціонал може порадувати незабаром своєю появою користувачів ОС «Android».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*