Соловйов ще раз подав документи для реєстрації кандидатом у Президенти України

News.liga.net

Голова опозиційної політичної партії «Розумна сила» Олександр Соловйов виступив із заявою, в якій зазначив, що чинна влада боїться нових опозиціонерів.

До цього Центрвиборчком відмовився реєструвати кандидатуру Соловйова, оскільки в його передвиборній програмі йшлося про встановлення миру на південному сході країни. Подібне рішення викликало у політика здивування. Він зазначив, що програми інших претендентів на посаду голови держави містять в собі такі ж пункти, проте їм в реєстрації відмовлено не було.

У зв’язку з цим, лідер партії вдався в питання про те, чому ті представники опозиції, які знаходяться в парламенті близько 27-ми років, але переходять з фракції у фракцію, можуть брати участь у виборах голови держави, а представники нової опозиційної партії такої можливості не мають. Подібну ситуацію Соловйов пов’язує з тим, що влада просто боїться нову опозицію та її лідера.

Однак Соловйов не згоден з рішенням Центрвиборчкому, у зв’язку з цим, він повторно віддав документи для реєстрації своєї кандидатури на участь у виборах, при цьому, він вніс зміни в ту частину програми, яка раніше викликала запитання. Він підкреслив, що в самій програмі змін немає, було просто скоригований формулювання.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*