Мінспорту України: ми переможемо у Всесвітній зимовій Універсіаді в Красноярську

Rcnk.gr

Міністерство молоді та спорту у своєму профілі в соціальній мережі «Facebook» розмістило запис, де спростовує заяву про те, що українці не будуть приймати участі у Всесвітній зимовій Універсіаді, яка пройде в місті Красноярськ. Варто зазначити, що раніше подібну заяву приписували заступнику голови відомства Ігорю Гоцулу.

У повідомленні сказано, що заступник голови відомства Гоцул ніяк не коментував участь наших громадян у майбутній Універсіаді в Красноярську. Також зазначається, що рішення про участь нашої збірної в даному заході входить винятково в компетенцію Міністерства освіти, а точніше – в компетенції одного з комітетів зазначеного відомства, який відповідає за питання фізичного виховання та спорту.

Також наголошується, що точка зору Міністерства спорту у даному питанні залишається такою ж, як раніше: на підготовку, а також участь спортсменів у таких заходах не виділяються кошти з держбюджету країни. Крім цього, виплата призових та інше також не входить в державний бюджет.

Водночас, у відомстві розповіли, що Мінспорту не коментує події та не відповідає на запити засобів масової інформації з Російської Федерації вже протягом п’яти років. За всі ризики знаходження спортсменів на території РФ відповідають спортивні федерації та самі учасники Універсіади.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*