Українцям необхідно познайомити іноземців з правдивою історією України

Torange.biz

Французький історик Філіп Делорм вважає, що в українській історії є безліч моментів, якими жителі країни можуть пишатися. Водночас, він підкреслює, що українцям слід більш активно інформувати населення інших держав про своє минуле.

Він розповів, що історія нашої держави досі залишається невідомою для французів. При цьому, з нею практично не знайомі й професійні історики країни, які лише зараз вивчають Україну в період репресій, що проводились Сталіним, період комунізації, а також боротьбу країни за незалежність.

Також він навів приклад, що найчастіше дочку Ярослава Мудрого Ганну Київську, яка була французькою королевою, називають Ганною Руською. Така думка є помилковою. При цьому, історик зазначив, що фактів про дану особу в історії не так багато, у зв’язку з чим, йому довелося протягом декількох років шукати відомості про неї для своєї книги.

Також Делорм підкреслив, що особливий інтерес викликають й дії українців, що проживають у Франції, які об’єдналися навколо історичної постаті та створили культурний центр імені французької королеви. Крім того, історик розповів й про наміри своєї дружини Катрін Керн створити скульптуру Ганни Київської.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*