Центрвиборчком України відмовив ще двом кандидатам

Liga.net

Згідно з рішенням, затвердженим на другому засіданні Центрвиборчкому 4 лютого, державний орган відмовив самовисуванцю Наталії Земській, а також Тарасу Костанчуку, який висувався від політсили «Партія захисників України», в реєстрації їх кандидатур на вибори голови держави.

Наталія Бернацька, секретар ЦВК, пояснила відмову Тарасу Костанчуку тим, що його передвиборча програма суперечить основному закону держави – Конституції, пропагує насильство, а також дискримінацію за професійною ознакою. Згідно з передвиборчою програмою діяча, пропонується введення найважчого покарання – смертної кари, даний запобіжний захід, згідно з документом, повинен застосовуватися до держслужбовців усіх рівнів, а причиною для цього виступає хабарництво, зрада, розкрадання держмайна тощо.

Костанчук запропонував зняти з держслужбовців презумпцію невинуватості, оскільки якщо вони не здатні розповісти про джерела свого статку, держслужбовців зобов’язані взяти під арешт з подальшою конфіскацією їхнього майна та майна їхніх родичів, які теж не можуть пояснити шляхи отримання статків. Даний пункт, за словами секретаря Центрвиборчкому, суперечить Конституції, тому що основний закон держави свідчить, що ніхто не повинен доводити свою невинуватість у скоєному злочині.

Також Наталія Бернацька розповіла, чому було відмовлено Наталії Земської у реєстрації її кандидатури на вибори голови держави. За словами секретаря Центральної виборчої комісії, подані документи самовисуванця не відповідали вимогам чинного законодавства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*