Екс-мер Сміли: місто поставили на коліна і змусили віддавати борги

Izbirkom.org.ua

Олексій Цибко, якого раніше відсторонили від посади голови Адміністрації міста Сміли на Черкащині, дав коментарі через скандал з відсутністю опалення. Він процитував голову держави, який раніше заявляв про наміри зірвати пломбу. Однак ніяких пломб не було, в трубах були видимі розриви. Колишній мер зазначив, що компанія спочатку відрізала труби, а потім їх назад приварили. Такі дії могла зробити тільки спеціалізована компанія.

Колишній голова адміністрації зазначив, що жителі міста Сміли оплатили рахунки за опалення, у них були платіжки. Таким чином, на думку Цибко, Сміли «ставлять на коліна» та намагаються повісити борги на бюджет міста. Він упевнений, що винна в цьому одна з місцевих компаній, а також «Нафтогаз», саме вони всіляко наживаються на громадянах.

Водночас, екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко вважає, що дану заборгованість створили штучним шляхом. Чималий внесок у її створення внесло й керівництво «Нафтогазу». Міністр сам неодноразово відвідував це місто, й ситуація з опаленням там була важка.

Він також нагадав, що ще у 2010 році, року президентом був Янукович, там з’явилася приватна компанія «СмелаЄнергоІнвест», яка надалі й створила великі заборгованості. Кучеренко вважає, що без участі «Нафтогазу» таку заборгованість створити вони не могли.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*