До Верховної Ради внесено законопроект про списання боргів українців за ЖКГ

Realukraine.net

Парламентарії Юрій Бойко, Вадим Рабинович, а також Наталія Королевська подали на розгляд Верховної Ради проект закону, що передбачає списання боргів жителів країни за постачання газу, води, електрики та опалення. Зазначається, що йдеться про заборгованість, яка сформувалася станом на 01.01.19. Метою даного проекту виступає поліпшення держполітики в області соцзахисту, а також відновлення справедливості.

У прес-центрі «Опозиційної платформи – За життя» підкреслили, що в період з 2014 по 2018 роки тарифи для мешканців нашої держави значно збільшилися. Так, газ подорожчав на 1080%, ціна за гарячу воду зросла більше, ніж на 560%, на опалення – на 1240%, а ціна на електрику зросла на 221%. Водночас, доходи за зазначені роки в середньому збільшилися не більше ніж на 171,5%. Таким чином, заборгованість українців за послуги ЖКГ зросли в чотири рази.

У пояснювальній записці до документа сказано, що списання боргів з українців за газ, опалення та гарячу воду буде проходити за допомогою взаємозаліку за споживання газу перед «Нафтогазом». Борги за електрику погашатимуться коштом держбюджету.

Нардепи звернули увагу на те, що затвердження цього проекту закону призведе до зниження рівня напруженості в суспільстві, крім того, буде зменшене й навантаження по боргах на незахищені категорії громадян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*