Суд дозволив екс-главі ДФС Продану не носити електронний браслет і виїжджати з України

Svidomitov.net

Прес-центр САП у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що один зі столичних райсудів прийняв рішення, згідно з яким, колишній в. о. керівника ДФС Мирослав Продан отримав дозвіл не носити електронний браслет.

Крім цього, суд вирішив, що Продан може не здавати паспорт для виїзду за кордон. Підкреслимо, що 04.02.19. суд розглянув прохання антикорупційних прокурорів, у зв’язку з чим, було прийнято рішення про часткове збільшення терміну дії процесуальних обов’язків Продану.

У повідомленні сказано, що суд частково задовольнив прохання, чим визнав обґрунтованість звинувачень проти Продана та наявність ризиків, які передбачає стаття 177 КПК. Однак суддя, незважаючи на заперечення прокурорів, прийняв рішення, згідно з яким, Продан може зняти браслет, крім цього, йому не потрібно здавати закордонний паспорт. Мотиви такого рішення досі залишаються невідомими, оскільки був оголошений лише короткий текст цього рішення. Крім цього, рішення суду оскаржити не можна.

Нагадаємо, що в кінці грудня минулого року столичний Апеляційний суд ухвалив рішення, згідно з яким, запобіжний захід Продану у вигляді взяття на поруки залишився незмінним. До цього екс-голові ДФС інкримінували незаконне збагачення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*