З-за медреформи в лікарнях України не вистачає місць хворим на грип

Theworldnews.net

Парламентарій та заступник голови «Батьківщини» Валерій Дубіль піддав критиці медичну реформу, яка покликана була змінити систему охорони здоров’я в країні.

Нардеп стверджує, що влада на місцях отримала від вищих інстанцій план, який мав зменшити кількість ліжко-місць в медичних установах, і при виконанні цього плану вона керувалася кар’єрними міркуваннями, а не інтересами пацієнтів лікарень.

У своєму блозі, розміщеному в Інтернет-виданні «КіевVlaсть», Дубіль висловив тривогу нестачею лікарняних ліжок і переповненістю медичних установ, які відзначені ще до піка захворюваності на ГРВІ та грип.

Як приклад нардеп навів Чернігівщину, припустивши, що аналогічна ситуація може бути та в інших регіонах. Дубіль зазначив, що ще десятиліття тому число ліжок в медустановах країни було надмірним, але в даний момент скорочення було проведено на 40%. Ліжковий фонд, що залишився, не відповідає показникам у сфері географії та демографії, також не відповідаючи структурі захворюваності.

Оптимальним варіантом виходу з ситуації, що склалася Дубіль назвав введення державного обов’язкового медстрахування, яке повинно функціонувати з умовою збереження фінансування медицини безпосередньо з бюджету.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*