Супрун заборонили виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я

Hromadske.ua

Кореспондент Василь Апасов у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що Уляна Супрун, яка є в. о. голови МОЗ, закликала громадськість підтримати її перед судовим засіданням. Зазначимо, що сам суд відбудеться 15.02.19. Варто підкреслити, що в цей день один з адміністративних судів столиці розглядатиме справу про компетенцію голови МОЗ Уляни Супрун. Крім цього, суд приділить увагу питанню про те чи законно Супрун займає свою посаду. Позивачем у даному процесі виступає нардеп ВРУ Ігор Мосійчук.

В рамках цього засідання, суд розгляне питання про те, що в. о. голови Міністерства охорони здоров’я має громадянство Сполучених Штатів, що забороняє українське законодавство. Крім цього, будуть розглядатися ще низка питаннь. Супрун ж до свого захисту почала активно підключати громадськість.

В одній зі спільнот у «Фейсбук» додали захід, який отримав назву «25 мільйонів українців викликають до суду разом з Супрун». Опис ведеться від імені голови відомства, яка закликає громадян з’явитися на судове засідання та висловити підтримку медичної реформи та її ініціатору.

Також в описі сказано, що столичний суд вже неодноразово розглядав такі справи проти голови відомства та її команди, проте ні по одному з них так й не виніс позитивного рішення. У відповідь на це, кореспондент Апасаов погодився з Супрун та підкреслив, що громадськості все-таки варто прийти до суду, щоб подивитися на те, як «шиплять» шахраї. Кореспондент задається питанням, чому Супрун так хвилюється, якщо вона права?

На даний момент, згідно з постановою Окружного адміністративного суду від 5 лютого, Уляні Супрун тимчасово заборонено виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я на строк розгляду справи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*