Тимошенко і ЗМІ України підписали декларацію про захист свободи слова

politrada.com

Голова ВО «Батьківщина», претендент на посаду голови держави Юлія Тимошенко підписала «Декларацію на захист свободи слова, розроблену Нацспілкою журналістів. Вона наголосила, що реальна свобода слова не повинна стикатися з утисками та маніпулюванням.

Крім цього, преса не повинна знаходитися в залежному положенні стосовно кланових утворень. За словами Тимошенко, свобода слова є тим повітрям, яким дихає демократичний режим. Якщо ж перекрити це повітря, за допомогою маніпулювання пресою та кореспондентами, то це призведе до смерті демократії.

Тимошенко наголосила на необхідності двосторонніх зобов’язань, які потрібні для існування свободи слова в державі. Лідер «Батьківщини» звернула увагу на те, що з одного боку вона зобов’язується надавати свободу кореспондентам висловлювати свою думку та повідомляти громадськості про останні події. Однак з іншого боку, політик хоче, щоб преса була чесною, щоб її не можна було підкупити. Підписуючи документ, кандидат у президенти висловила надію на подальші дії у напрямку зміцнення свободи слова в державі.

Водночас, керівник НСЖУ Томіленко виступив із заявою, в якій зазначив, що він стурбований наявними загрозами для свободи слова, а також нападами на кореспондентів. Він підкреслив, що зараз в країні склалася ситуація системної безкарності за напади на журналістів. У зв’язку з цим організація закликає політиків стати на бік кореспондентів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*