Філарет швидко «одужав» після інтронізації Епіфанія

akcenty.com.ua

Почесний патріарх Православної церкви України та колишній предстоятель УПЦ Київського патріархату Філарет відвідав засідання Синоду ПЦУ в будинку митрополита Епіфанія, беручи участь в заході разом з іншими священнослужителями.

Факт присутності Філарета на засіданні Священного синоду ПЦУ підтверджений світлинами, опублікованими на офіційному представництві Епіфанія в соцмережі Facebook – на них Філарет розташувався по праву руку від предстоятеля Православної церкви України.

Два дні тому Почесний патріарх ПЦУ не зміг взяти участі в інтронізації Епіфанія, пославшись на погіршення самопочуття. Офіційно було повідомлено, що у Філарета підвищився тиск, і лікарі заборонили йому перебувати поза стінами медичного закладу.

Нагадаємо, що інтронізація Епіфанія була проведена після отримання новоствореною Православною церквою України статусу автокефалії. Для цього Вселенський патріарх скасував анафему, винесену раніше у відношенні предстоятелів УПЦ КП і УАПЦ, а також рішення Фанару, винесене в сімнадцятому столітті, через яке Київська митрополія перейшла під контроль Москви.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*