Медведчука звинувачують у державній зраді

mikroskop.net.ua

Як повідомила речник керівника ГПУ Лариса Сарган, її відомство відкрило кримінальне провадження у відношенні політичного діяча Віктора Медведчука, який очолює політраду партії «Опозиційна платформа – За життя».

Сарган відзначила, що Генпрокуратура відреагувала на звернення парламентарія Андрія Тетерука, який є членом партії «Народний фронт».

Медведчук став фігурантом розслідування у зв’язку з резонансною заявою, яку він зробив на з’їзді своєї політсили наприкінці минулого місяця. Політик виступив за необхідність створення донбаського «автономного регіону». Це утворення, виходячи з заяви опозиційного діяча, мало б мати свій уряд і законодавчий орган.

За словами речника глави Генеральної прокуратури, в заяві опозиціонера вбачається порушення статті 110, частина перша (посягання на територіальну цілісність) і статті 111, частина перша (держзрада) КК України.

Спікер Генпрокурора наголосила, що заклики Віктора Медведчука допомагають Кремлю в здійсненні діяльності підривного характеру проти України, а також підігрівають сепаратистські настрої. Сарган додала, що матеріали за фактом цього розслідування будуть отримані СБУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*