Була квартира державна, а стала приватна, але все, напевно, чесно

Neagent.org.ua

За результатами журналістського розслідування для проекту «Наші гроші» сайт Bihus.Info опублікував матеріал, в якому високопоставлені чиновники помічені в масової приватизації апартаментів, виданих їм в якості службової житлоплощі.

У журналістському матеріалі нагадується, що за минулі чотири роки в Києві налічувалося приблизно дві з половиною тисячі службових квартири. Як встановили журналісти, деякі ці об’єкти нерухомості були позбавлені статусу службового житла, яке стало приватним. Це торкнулося і нерухомості елітного класу в дорогих ЖК. Вказується, що частина з них була перепродана після проведення приватизації.

Серед високопоставлених чиновників, які вирішили приватизувати службове житло, називається начальник Генштабу Віктор Муженко і суддя Сергій Могила, який є родичем екс-нардепа Сергія Ківалова. Також в приватизації службової житлоплощі, площа якої становить понад ста п’ятдесяти кв. м., помічений Олександр Касмінін, який отримав призначення в судді ще в президентство Януковича. Отримавши в користування апартаменти в 2013 році, вже через рік Касмінін їх приватизував.

Також службову квартиру в елітному столичному житловому комплексі приватизував Сергій Могила, екс-суддя Вищого господарського суду, який зараз претендує на місце у Верховному суді.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*