Янукович публічно відреагує на свій вирок

ua.today

На зібраної в столиці прес-конференції Віталій Сердюк, захисник в суді колишнього президента Віктора Януковича, заявив, що його підзахисний відкрито виступить з коментарем вироку, винесеного йому в зв’язку зі справою про держзраді.

Як розповів юрист, після судового вироку він хотів погодити позицію зі своїм клієнтом, однак представник Януковича пояснив адвокату, що екс-президент виїхав за кордон РФ через ускладнення зі здоров’ям, щоб відвідати медустанову, де йому проводилася операція.

Сердюк додав також, що заява, зроблена його підзахисним, було передано в Держбюро розслідувань, і після того, як Янукович одужає, він збирається публічно відреагувати на вирок через засоби масової інформації.

В ході тієї ж прес-конференції адвокатська команда Януковича представила власну версію подій, які відбувалися під час анексії Криму. Юристи зазначили, що документальна стрічка була підготовлена ними завдяки матеріалам, які фігурували у справі. Відео буде опубліковано на відеохостингу YouTube, пообіцяли адвокати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*