Євродепутати: на Медведчука нинішня влада України намагається накинути кримінальний зашморг

Volyn.com.ua

Депутати Європейського парламенту висловили осуд стосовно відкриття кримінальної справи проти Віктора Медведчука, який є головою Політради “Опозиційної платформи – За Життя”.

Як відомо, на з’їзді партії 29 січня Медведчук запропонував свій варіант мирного розв’язання проблеми на сході країни. Генпрокуратура, за зверненням нардепа від «Народного фронту» Андрія Тетерюка, визнала висловлювання політика такими, що порушують статті КК та відкрила кримінальне провадження за статтями – держзрада та посягання на територіальну цілісність.

Євродепутат Девід Корбан вважає, що дані дії з боку Генпрокуратури виглядають, як переслідування за погляди. Український політик має право говорити, що думає та висувати свої варіанти врегулювання військового зіткнення на сході країни.

На думку іншого депутата Нейтана Гілла, дана ситуація схожа на спробу угамування Медведчука. Також він додав, що в Європі прийнято не мовчати, а обговорювати запропоновані варіанти розв’язання проблеми, і це називається свободою слова.

До своїх колег зі словами підтримки приєднався й Арне Геріке. Він вважає, що Віктора Медведчука потрібно підтримати, а українській владі згадати про боротьбу за демократію, головною складовою якої є свобода слова.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*