Хто стане міністром охорони здоров’я України замість Уляни Супрун

Volyn.com.ua

Михайло Радуцький, президент медцентру «Борис», припустив, хто може зайняти посаду міністра охорони здоров’я, у зв’язку з рішенням суду щодо Уляни Супрун. На його думку, пост міністра може отримати Костянтин Яриніч, який є нардепом від БПП і членом Комітету з питань охорони здоров’я.

Радуцький заявив, що Супрун всього лише тимчасово відсторонили, задовольнивши позов Ігоря Мосійчука, а не позбавили посади. Дане рішення відповідає законодавству України, бо бути виконуючим обов’язки можна не більше 3 місяців, а Уляна Супрун була призначена в липні 2016 року. Тому дивно, що довгий час уряд не вирішував це питання, та не виносив його на розгляд до сесійної зали.

Крім цього він погодився з думкою парламентарія Олега Мусія, що пост міністра охорони здоров’я може отримати Костянтин Яриніч. Радуцький зазначив, що Яриніч є професіоналом, зі своїм баченням побудови системи охорони здоров’я. До того ж він знайомий з законотворчістю, будучи нардепом.

Нагадаємо, раніше президент заявив про підтримку Супрун та підкреслив, що згідно з підписаним ним указом, вона є громадянкою України. Також її підтримали члени Кабміну та фракція БПП.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*