У Франції відпрацювали ядерний стримуючий удар через протиріччя Росії і США

www.bilgiustam.com

ВПС Французької Республіки відпрацювали симуляцію стримуючого удару ядерною зброєю. В ході 11-годинної симуляції була виконана дозаправка та перевірка всіх етапів атаки, включаючи використання винищувача четвертого покоління.

Полковник Сиріл Дювів’є, спікер Військово-повітряних сил Франції, коментуючи цю подію, заявив, що в системі французьких озброєнь є реальні удари, які проводяться через певні інтервали часу. Він зазначив, що ці заходи залишаються рідкісними, так як здійснюється запуск ракет без боєголовки.

Відпрацювання місії з ядерного стримування була проведена Парижем після того, як Сполучені Штати та Російська Федерація анонсували намір покинути ДРСМД.

Нагадаємо, що в кінці минулого року Марк Помпео, який обіймає посаду Державного секретаря Сполучених Штатів, зробив заяву, що його країна висунула Кремлю ультиматум 60-денної тривалості відновити дотримання Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності. Він нагадав, що США неодноразово викривали Росію в різних порушеннях того Договору, і призупинили свої зобов’язання по ньому. Після закінчення ультиматуму в Білому домі заявили, що починається піврічний період процесу виходу з цього Договору.

Французька Республіка щороку витрачає на свій ядерний арсенал приблизно три з половиною мільярда євро. Всього Париж має трьома сотнями ракет для зброї масового ураження.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*