Депутата партії Ляшка запідозрили в роботі на кремлівські спецслужби

Rada5.com

Видання «Українські Новини» з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах повідомило, що за фактом можливої державної зради відкрито кримінальне провадження у відношенні нардепа ВР Сергія Рибалки. Депутат від «Радикальної партії» запідозрений у співпраці з російськими спецслужбами.

Сергій Рибалка через своїх родичів володіє підприємствами в російському місті Липецьку. За припущенням правоохоронців, нардеп співпрацює зі спецслужбами Кремля, завдаючи цим шкоди нашій країні в сфері суверенітету, оборони, інформаційної безпеки та економіки.

Також відомо, що кримінальне провадження було відкрито вісімнадцятого січня по статті 111 (частина перша) КК України – державна зрада. За день до цього у відношенні парламентарія були відкриті ще дві справи на предмет можливого відмивання грошей і торгівлі з територіями, які непідконтрольні Києву.

Нагадаємо, що раніше детективи Національного антикорупційного бюро закрили справу стосовно Рибалки, який не вказав в декларації свою паризьку квартиру.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*