Виборча війна в Україні оголошена відкритою

kievsmi.net

Проти кандидата в президенти та колишнього керівника оборонного відомства Анатолія Гриценка було подано позов «за образу честі та гідності».

Позивачем стала Ірина Луценко, яка вважає образливими висловлювання Гриценко про її сім’ю. Нардеп від БПП зажадала відшкодування в два з половиною мільйони гривень як «моральну компенсацію».

Коментуючи поданий до суду позов і суму компенсації, Ірина Луценко зазначила, що два з половиною мільйони гривень є платежем кандидатів в президенти, внесених ними до Центральної виборчої комісії. На її думку, програний відповідачем позов повинен обійтися колишньому міністру оборони в ту ж суму.

Нардеп також визначилася з витратою цієї суми в разі виграшу за позовом. За її словами, гроші будуть направлені до волонтерських організацій та Збройні сили. Луценко зазначила, що армія втратила свою боєздатність в той період, коли Гриценко очолював Міністерство оборони.

Приводом для скандалу та позову стала заява Анатолія Гриценка про те, що чоловік Ірини Луценко, Генеральний прокурор Юрій Луценко, переховував своїх синів від участі в антитерористичної операції, як і інші високопоставлені чиновники. Нардеп від БПП спростувала ці твердження, заявивши, що її син брав участь у бойових діях як доброволець і ніс службу в 55 бригаді. Вона також звинуватила Гриценко в знищенні системи харчування військовослужбовців і відсутності забезпечення солдат спорядженням в період його керівництва Міністерством оборони.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*