Вакарчук: необхідно провести парламентські вибори України за новою виборчою системою

pravdanews.info

Святослав Вакарчук, лідер рок-групи «Океан Ельзи» і громадським діяч, звернувся до парламентаріїв із закликом схвалити проект закону про зміни до Виборчого кодексу.

Музикант закликав підтримати систему партійних відкритих списків, за якими слід провести вибори до Верховної Ради. Вакарчук підкреслив, що законопроект під номером 3112-1 слід схвалити ще до президентських виборів.

Свою пропозицію фронтмен і соліст “Океану Ельзи” виклав у авторській статті на сайті «Української правди». Він нагадав, що проведення виборів за запропонованою ним системою передбачено обіцянками фракцій-учасниць коаліційної угоди, а також містилося в передвиборній програмі чинного голови держави Петра Порошенка, але не було прийнято й досі.

Нагадаємо, що проект закону під номером 3112-1 був прийнятий в першому читанні в листопаді 2017 року. «Проект Виборчого кодексу» був розроблений групою нардепів під керівництвом парламентського спікера Андрія Парубія.

Нагадаємо, що Святослав Вакарчук відмовився від участі в президентських перегонах, проте пообіцяв працювати над перемогою проєвропейських сил.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

1 Comment

  1. До цего треба докласти всіх зусиль. Не можна проводити вибори за старою схемою.

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*