У штабі одного з кандидатів у президенти України знайшли кілька «прослушок»

Reference.com

Віктор Чумак, голова Центрального (виборчого) штабу кандидата в президенти Анатолія Гриценка, в ході виступу з парламентської трибуни заявив про знайдені в офісі політика п’ять приладів для прослуховування.

Він звернувся до всіх претендентів на найвищу в країні посаду із закликом перевірити все, що їх оточує. За словами Чумака, ці пристрої могли запускати аудіо або відеозапис. Нардеп висловив сумнів в тому, що прослуховування організувала приватна структура, і запідозрив в організації незаконного аудіовізуального спостереження держава.

Чумак зазначив бездіяльність Генпрокуратури та СБУ, які повинні займатися питаннями безпеки. Він також згадав звинувачення на адресу Гриценка, які він назвав «безпідставними».

Колишній міністр оборони Анатолій Гриценко був зареєстрований кандидатом у президенти п’ятнадцятого січня. Він висувається від політичної партії «Громадянська позиція».

Вибори президента заплановані на останній березня поточного року. На поточний момент Центральною виборчою комісією зареєстровані тридцять чотири кандидати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*