Янукович розповів про негативну роль Порошенка і замах на Медведчука

24tv.ua

Колишній президент України Віктор Янукович на влаштованій в Москві прес-конференції заявив, що вважає свого наступника на посаді «професійним брехуном».

Журналістка, що поставила питання екс-президенту, в якому нагадала йому, що Петро Порошенко був одним з тих, хто створював «Партію регіонів» і займав міністерське крісло в Кабміні при Януковичі.

На думку Януковича, чинний голова держави є бізнесменом, а не державником, і ставить на перше місце гроші та отримання вигоди особистого характеру. Професійною звичкою та відмінною рисою Петра Порошенка його попередник назвав «брехню», а метою – збагачення будь-якою ціною.

Також четвертий за рахунком президент України скептично оцінив шанси Порошенка на чесних виборах, і висловив упевненість, що брудних методів під час президентської кампанії не уникнути.

Також Янукович розповів про підготовку замаху на політика Віктора Медведчука. За словами колишнього голови держави, він має інформацію про дванадцять осіб, які готуються до нападу на Медведчука і не тільки на нього. При цьому Янукович підкреслив, що не має до опозиціонера «особливих симпатій».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*