Блок Петра Порошенка зібрав півтора мільйона підписів громадян за зміну Конституції

aspi.com.ua

Народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» принесли до будівлі парламенту приблизно півтора мільйона підписів українців, які висловили таким чином підтримку змін в Основному законі із зазначенням євроінтеграційного курсу країни.

Як пояснили парламентарі, принесені в ВР підписи будуть демонструвати їх колегам підтримку громадянами України закріплення в Конституції курсу на входження в Європейський Союз і Північноатлантичний альянс.

Нардеп Олексій Гончаренко розповів, що підписи були зібрані представництвами БПП в регіонах і членами громадських організацій. Збір здійснювався в усіх областях України (крім тимчасово непідконтрольних територій) і являє собою думку самих різних верств населення. Також депутат припустив, що жителі регіонів, що межують з непідконтрольними територіями та РФ, більше за інших зацікавлені у вступі в Європейський Союз і НАТО.

Нагадаємо, що на четвер парламент запланував провести розгляд змін до Основного Закону, щоб доповнити його вираженням прагнення до Євросоюзу та НАТО.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*