В Україні починають розробляти шоломи доповненої реальності для танкістів

фото: ukrinnovate.com

Український розробник «LimpidArmor» створив новий гаджет, який надає танкістам огляд на 360 градусів, та виводить всі показники бортових систем. Також система вміє розпізнавати танки і повідомляти де вони знаходяться. Компанія вже заявила про себе та вийшла на рівень співпраці с Технічним комітетом НАТО.

Винахід розроблено на базі гаджету від «Microsoft». Робітних «LimpidArmor» каже, що використання технологій побутового рівня для військових – це одна з основних відмінностей української компанії від конкурентів.

Відтепер, крім огляду, шолом може показувати членам екіпажу інформацію з бортових систем – запас бензину, снарядів, швидкість. Зараз команда також навчає свою систему розпізнавати об’єкти. І вона вже вміє з точністю до 90% визначити танк. Але поки що рано говорити про те, щоб система відрізняла свої танки від чужих.

Найбільш коштовною частиною системи є камери, і від них залежить кінцева вартість пристрою: можна поставити кілька «GoPro» по $400, а можна і щось краще й дорожче, за $10,000 або $20,000.

За ​​словами «LimpidArmor», команда веде переговори про інвестиції з західними інвесторами, а також знайшла зацікавленого замовника з Близького Сходу, який планує модернізувати свою бронетехніку і розглядає інвестиції в українську команду.

Наші Збройні сили отримають розробку «LimpidArmor», швидше за все як волонтерське оснащення, оскільки Міноборони навряд зможе виділити на закупівлю системи необхідну суму.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*