У Держприкордонслужбі відзвітували за проектом “Стіна” між Росією та Україною

Infokava.com

Спікер державної прикордонної служби Олег Слободян в телевізійному ефірі «П’ятого каналу» заявив, що прикордонні споруди на кордоні між Україною і РФ, відомі також під назвою «Стіна», готові на 30%. За його словами, така ступінь готовності проекту відповідає його фінансуванню.

Слободян додав, що ділянка «Стіни» на Харківщині майже реалізований, і вже встиг продемонструвати свою високу ефективність, через те, що там практично відсутні порушення кордону.

Він також торкнувся питання перенесення термінів фінальної реалізації проекту, пояснивши, що це було викликано відставанням у фінансуванні. При цьому Слободян підкреслив, що не зважаючи на це, роботи по проекту не зупинялися.

В даний час, зазначив спікер ДПСУ, крайньою точкою в закінченні будівництва «Стіни» відзначений 2021 рік. Ця дата була призначена в минулому році, коли перед Кабміном знову постало питання про продовження термінів проведення робіт з будівництва. Він висловив переконаність у важливості цього проекту для країни.

Озвучена Слободяном ступінь готовності проекту в 30% суперечить зробленій раніше заяві Арсена Авакова. Міністр внутрішніх справ в листопаді минулого року повідомив, що робота по «Стіні» завершена на приблизно 47%.

Нагадаємо, що проект «Стіна» є ініціативою Арсенія Яценюка, який запропонував його у вересні 2014 року, перебуваючи на посаді прем’єр-міністра. Планується, що практично дві тисячі кілометрів кордону з Росією повинні бути захищені інженерними спорудами та засобами стеження.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*