Віце-спікер України Ірина Геращенко зажадала від Росії екстрадувати Януковича

President.gov.ua

На своєму акаунті в соціальній мережі Facebook віце-спікер ВР Ірина Геращенко заявила, що Україна очікує від Москви передачі колишнього президента Віктора Януковича для того, щоб він відбув покарання відповідно до вироку за статтею «Держзрада».

Вона також піддала різкій критиці спекуляцію Кремля на заручниках, яку в Росії розіграли напередодні виборів, і нагадала, що президент Петро Порошенко влітку минулого року двічі піднімав в спілкуванні з російською стороною тему політв’язнів, які перебувають у в’язницях на території РФ.

Також віце-спікер зажадала звільнити всіх військовополонених, політичних в’язнів і полонених, які утримуються Кремлем.

Попередника Петра Порошенка Ірина Геращенко назвала «лохом», який підігрує Москві своїм фіґлярством і не користується повагою ані в столиці, ані у Львові. Так вона оцінила заяву Януковича на сьогоднішній прес-конференції про те, що він готовий взяти участь в організації обміну по формулі «всіх на всіх».

Нагадаємо, що за підсумками судового процесу Віктор Янукович отримав заочний вирок у вигляді тринадцяти років позбавлення волі. Адвокатська команда екс-президента побачила в судовому вироку політичне переслідування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*