З військового складу Львівської області вкрали оптичні прилади військового призначення

Informator.news

Офіційний сайт Держбюро розслідувань повідомляє, що на Львівщині розслідується співробітниками правоохоронного органу факт розкрадання військового майна еквівалентного 4,5 млн гривень.

Співробітники місцевого Львівського управління Бюро виявили, що була здійснена крадіжка зі складу військової частини військового майна, приблизна сума вкраденого майна складає близько 4,52 млн грн. Даний злочин стався у листопаді минулого року, зі складу однієї з військових частин у Львівській області невідомі особи вкрали 8 приладів нічного бачення, а також 7 тепловізійних прицілів, вироблених кампанією «Thermal Vision Technologies» під торговою маркою «ARCHER». Дані прилади були передані у рамках програми міжнародної технічної допомоги від Сполучених Штатів Америки Україні.

Слідство висуває версію про те, що інцидент стався через неналежне відповідальне ставлення директора до обліку та надійності зберігання майна на складі, який займає ракетно-артилерійське озброєння. Дана особа була поінформована про підозру у злочині. Військовослужбовець, який керував складом, звинувачується у ч.3 ст.425 КК України. Поки, як запобіжний захід, обрано утримання під вартою строком на 60 діб.

На даний момент силовим органом проводяться роботи з пошуку та повернення вкрадених оптичних приладів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*