Порошенко анонсував запуск програми монетизації субсидій для населення

Uarp.org

Петро Порошенко, голова України, на нараді у столиці 6 лютого анонсував запуск програми виплат субсидій для жителів держави у готівковій формі. Старт програми запланований на 4 березня.

Згідно із заявою голови держави, дане рішення виступає одним з елементів по встановленню незалежності України в енергетичному плані, також воно повинно зменшити рівень хабарництва у даній області. Повідомляється, що середня сума виплат становить 1,5 тисячі гривень.

Андрій Рева, голова Міністерства соціальної політики, заявив, що близько 3,742 млн домогосподарств на сьогодні претендують на отримання соцвиплати за програмою монетизації субсидій. Також голова відомства відзначив, що виплати за опалювальний сезон, будуть сплачені протягом 3-х весняних місяців.

Згідно з інформацією, близько 69% одержувачів даної соціальної виплати становлять пенсіонери.

Повідомляється, що субсидія буде перераховуватися через банківську держустанову «Ощадбанк», а пенсіонери будуть її отримувати разом з пенсією від Пенсійного фонду. Все, що необхідно зробити для отримання грошового переказу – це звернутися в будь-яке відділення «Ощадбанку» з паспортом та ІПН. Відзначено, що кожному одержувачу буде відкритий персональний рахунок e банку. Саме на нього буде перерахована сума соцвиплати у квітні та травні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*