Україна зможе досягти рівня економіки Європи мінімум через 50 років

Hyser.com.ua

Міжнародна фінансова організація «Всесвітній банк» наполягає на тому, щоб Україна приступила до введення реформ, тому що при нинішньому зростанні економіки держава зможе досягти поточного рівня доходів країн Європи через 50-100 років.

Дослідження міжнародної фінансової організації «Всесвітній банк» повідомляє, що Україна зобов’язана приступити до впровадження реформ, тому що при поточному зростанні економіки, який становить близько 3% на рік, держава зможе досягти нинішнього рівня доходів Федеративної Республіки Німеччини тільки через 100 років. Згідно інфографіці, складеної міжнародною фінансовою організацією, яка представлена у дослідженні, для того, щоб досягти рівня доходів Польщі, Україні буде потрібно у два рази менше – 50 років.

Ці дані є результатом розрахунку проміжку часу, який необхідний для того, щоб подолати розрив між показниками валового внутрішнього продукту на душу населення нашої держави та представлених країн. Дослідження свідчить, що структурні реформи сприятимуть зміцненню основних факторів для прискореного зростання. А відсутність реформ лише продовжить поточний стан справ.

Міжнародна фінансова організація виділила деякі проблеми, вирішення яких сприятиме прискоренню зростання економіки. Серед них «Світовий банк» вказав на зміцнення інститутів економіки, розширення можливостей торгівлі на зовнішньому ринку та збільшення продуктивності економіки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*