Суд у Швейцарії відмовив президенту Федерації футболу України

Womensfootball.com.ua

Суд у швейцарському місті Лозанна прийняв рішення відмовити Андрію Павелко, нардепу від БПП і президенту Федерації футболу України в його вимозі до видання L’Illustré видалити статтю про корупцію у всеукраїнській спортивній організації.

Федерація футболу України подала позов у зв’язку з матеріалом журналіста Арно Беда в L’Illustré, який стверджував, що Павелко причетний до офшорного рахунку в Об’єднаних Арабських Еміратах, через який він займався відмиванням коштів, отриманих як кредит від UEFA.

Після публікації в швейцарському виданні заявили, що їхній журналіст зіткнувся з залякуваннями, в тому числі з загрозою розправи. Пізніше журналіст заявив, що його джерела в Україні запевнили, що номер, з якого йому був здійснений дзвінок з погрозами, відповідає ноутбуку президента ФФУ.

Коментуючи ситуацію, Арно Біда заявив, що він побоюється за життя, в тому числі з-за нового матеріалу по корупції, пов’язаної з нардепом з «Блоку Петра Порошенка».

Нагадаємо, що співробітники НАК в червні минулого року почали розслідувати можливі зловживання тому-менеджментом ФФУ при замовленні штучного покриття для футбольних полів. Арно Беда зазначає, що в листопаді того ж року діяльністю Павелко зацікавилися в прокуратурі міста Інгольштадт, Німеччина.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*