Названа причина, чому Україна досі не є членом НАТО

Mil.gov.ua

Політичний експерт Вадим Карасьов в ефірі програми «Український формат» заявив, що Україна вже давно вступила б у Північноатлантичний Альянс, володій вона меншою за розмір територією.

Він пояснив, що країни Балтії було легко прийняти в НАТО, тому що вони представляли собою гомогенні нації, що відрізняються також своєю компактністю по території проживання. Ще одним фактором прийняття Брюсселем Естонії та Латвії Карасьов назвав тлумачення там радянського періоду історії як окупаційного. У цьому, на думку експерта, дві прибалтійських країни відрізняються від України, де був мільйон чоловік комуністичних переконань.

За словами Карасьова, якби наша країна була виключно правобережної або була б тільки Галичиною, то вона вже була б членом НАТО через невеликій території і однорідного за своєю культурою населення. Україна є «на щастя чи на нещастя» великою країною, що створюють труднощі для Європейського Союзу.

Політолог також зазначив, що в Євросоюзі вистачає своїх проблем, що обумовлює відсутність у ЄС грошей для України. Також він закликав розрізняти «стандарти Євросоюзу» і «європейські стандарти, зазначивши, що це не одне і те ж.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*