У МЗС України прокоментували заяву Волкера про спостерігачів з Росії

Topkyiv.com

Спікер українського зовнішньополітичного відомства Катерина Зеленко дала коментарі щодо висловлювання, яке зробив спеціальний представник Сполучених Штатів з українських питань Курт Волкер. Раніше у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» він зазначив, що на сьогоднішній день існує ймовірність, що на майбутніх виборах в Україні будуть присутні спостерігачі з РФ.

Представник МЗС підкреслила, що взаємне відсутність представників двох держав, які конфліктують, на території ОБСЄ раніше не ставало перешкодою для того, щоб місія БДІПЛ здійснювала спостереження за виборчим процесом. Вибори голови держави в Україні не повинні стати винятком.

Також спікер відомства наголошує, що в Російській Федерації вибори проходили в минулому році, проте представники нашої країни на них не були присутні. Зеленко впевнена, що, якщо цього року на виборах в Україні будуть відсутні спостерігачі з РФ, то це стане перешкодою для того, щоб БДІПЛ провело якісний моніторинг процесу волевиявлення українців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Курт Волкер в соціальній мережі «Твіттер» опублікував запис, в якому зазначив, що є можливість того, що на виборах в Україні будуть присутні представники з РФ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*