Уряд призначив термін для членів правління «Нафтогазу»

Dw.com

Урядове видання «Урядовий кур’єр» 07.02.19. опублікувало інформацію про те, що уряд України прийняв рішення про закінчення терміну повноважень членів правління вітчизняної компанії «Нафтогаз». Таким чином, відповідно до рішення Кабміну, термін їх повноважень закінчується 22.03.19. Варто зазначити, що подібне рішення поширюється на голову правління та його заступників в тому числі.

До цього в Кабінеті міністрів заявляли про те, що мають намір розглянути питання про скорочення «космічних» зарплат, які отримують керівники держкомпаній. У число даних компаній також входить й «Нафтогаз Україна». У відповідь на це, керівник підприємства Андрій Коболєв підкреслив, що сума його доходів відповідає урядовій постанові, на підставі якої визначається заробітна плата голів державних компаній.

Також зазначалося, що ще в травні минулого року наглядова рада «Нафтогазу» прийняла рішення про призначення премії співробітникам компанії, загальна сума якої досягла 46,3 мільйона доларів. Таке рішення було прийнято після того, як два арбітражних суди зобов’язали виплатити російський «Газпром» компенсацію «Нафтогазу» на суму 2,56 мільярда доларів. Багато політиків розкритикували рішення керівництва компанії та наполягали на його скасуванні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*