СБУ конфіскувала найбільшу партію метадону

humanhealthchems.com

У прес-центрі Служби безпеки інформують, що в цей четвер 07.02.19. співробітники відомства в місті Миргород, який розташований на Полтавщині, конфіскували партію метадону. Зазначається, що дана партія наркотичних препаратів є найбільшою, яку коли-небудь вилучали в історії нашої країни.

Співробітники СБУ з’ясували, що злочинці створили наркотичну лабораторію в приватному будинку, який був орендований. Передбачалося, що наркотичні засоби зловмисники реалізовуватимуть у всіх регіонах країни.

У повідомленні підкреслюється, що в ході обшуків, які проходили в зазначеній лабораторії, силовики конфіскували понад двадцять кілограм метадону, трьохсот кілограм кг прекурсорів та майже п’ятдесят літрів рідкого метадонового концентрату.

В цілому, вилучені препарати оцінюють на суму в тридцять п’ять мільйонів гривень. Також в будинку виявили лабораторне обладнання, яке використовується для виготовлення наркотичних засобів.

Організатор злочинної групи, а також ще двоє її учасників були затримані, на даний момент вирішується питання про висунення їм звинувачення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*