Україна заборонила громадянам РФ входити до складу спостерігачів на виборах

Gottstat.com

ВРУ ухвалила рішення, згідно з яким, громадяни Росії не можуть входити до складу спостерігачів виборчого процесу в Україні. При цьому, мова йде не тільки про вибори голови держави, а й про вибори до парламенту та місцевого самоврядування.

ВРУ взяла за основу один із проектів закону, що передбачають внесення поправок до низки законів держави, присвячених виборчим процесам. Таким чином, розглянутий законопроект містив у собі положення, відповідно до яких, росіяни не мають права входити до складу спостерігачів на виборах цього року.

Варто зазначити, що за даний проект закону свої голоси віддали 232 нардепи. Сам документ передбачає внесення змін до низки законів країни, що стосуються виборів голови держави, парламенту, місцевого самоврядування. Дані документи мають намір доповнити новими пунктами. Таким чином, до складу спостерігачів не може входити громадянин тієї країни, яку ВРУ визнала агресором.

Водночас, поправки передбачають, що спостерігачем від інших країн або ж міжнародних організацій не може бути громадянин РФ або ж людина, кандидатуру якої запропонувала Росія. Необхідно також нагадати, що даний проект закону зареєстрували в парламенті України ще 4 лютого поточного року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*