НАБУ знову зайнялося Генпрокурором Юрієм Луценком і його заступником

Dialog.ua

Детективи Національного антикорупційного бюро відкрили справу у відношенні Юрія Луценка. Кримінальне провадження, відкрите за рішенням суду, має встановити, чи був факт переслідування головою ГПУ колишнього першого заступника керівника відомства, Рената Кузьміна. Другим фігурантом розслідування став заступник Луценка, Юрій Столярчук.

Про це повідомило джерело Інтернет-видання «Українські новини» в правоохоронних структурах. Скаргу в суд подав сам потерпілий – Ренат Кузьмін. У своїй заяві колишній заступник Генпрокурора зазначив, що суд в Черкасах вважав незаконним його оголошення в розшук.

Кузьмін висловив думку, що вважає кримінальне провадження проти нього замовним і політизованим. Він також вважає, що співробітники Генпрокуратури, які діяли в інтересах керівництва, є учасниками підготовки його затримання та арешту.

Уродженець Донецька Ренат Кузьмін обіймав посаду заступника Генерального прокурора з 2007 по 2010 рік. Пізніше, до 2013 року, він був першим заступником голови ГПУ.

На початку 2017 року Кузьмін закликав керівника Служби безпеки України порушити справу проти президента і топ-менеджменту корпорації Roshen. На думку колишнього високопоставленого співробітника прокуратури, розташована в Липецьку кондитерська фабрика корпорації сплатою податків брала участь у фінансуванні російських Збройних сил. СБУ відкинув вимогу Кузьміна, після чого той домігся цього через суд.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*