Центрвиборчком: Порошенко і ще 40 претендентів на пост президента України

Operkor.wordpress.com

В ході засідання Центрвиборчкому, було прийнято рішення, згідно з яким, Порошенко був зареєстрований як кандидат на посаду голови України. Чинний голова держави реєструвався як самовисуванець. Самі вибори відбудуться вже 31.03.2019.

Варто підкреслити, що крім президента, Центрвиборчком зареєстрував ще трьох претендентів на посаду голови держави. Так, Комісія зареєструвала екс-парламентарія ВРУ Юрія Карамзіна, колишню телеведучу телевізійного каналу «Прямий» Юлію Литвиненко, а також голову правління ГО «Влада народу» Олександра Ващенка.

Станом на 07.02.19. Центрвиборчком зареєстрував 41 претендента на посаду голови держави. Варто зазначити, що вже цієї п’ятниці ЦВК закінчить приймати документи для реєстрації. Вже 08.03.19. стане відомий остаточний список кандидатів, які будуть вказані в бюлетені. До цього часу будь-хто із зареєстрованих претендентів зможе зняти свою кандидатуру, тим самим, відмовитися від участі у виборах.

Варто нагадати, що чинний голова України Порошенко виступив із заявою, в якій розповів про наміри взяти участь у президентських виборах ще 29.01.19. Дана заява була зроблена в рамках форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*