Кабмін України посилив умови для отримання субсидій

Dostyp.com.ua

Інформаційне агентство «РБК-Україна», посилаючись на урядові документи, інформує, що Кабмін посилив умови, за яких громадянам будуть нараховувати субсидії. Таким чином, згідно з нововведеннями, якщо українці мають непогашену заборгованість з послуг житлово-комунального господарства більше ніж місяць, то субсидії нараховуватися не будуть.

Варто підкреслити, що вчора уряд України не лише прийняв рішення про виплату субсидій у готівковій формі, починаючи з наступного місяця, але й посилив умови, при яких громадяни можуть отримати субсидіарні виплати. Таким чином, громадянам відмовлять в субсидіях в тому випадку, якщо підрозділ соціального захисту отримає дані, що той чи інший громадянин не сплатив вчасно послуги ЖКГ, в результаті чого у нього утворилася заборгованість.

Крім цього, для того, щоб зупинити виплату субсидій, сума заборгованості повинна становити не менше трьохсот сорока гривень. Також підкреслимо, що до цього діяла норма, яка допускала прострочення з оплатою не більше двох місяців.

Поряд з цим, наголошується, що дану норму не будуть застосовувати в ході призначення виплат на наступний період в тому випадку, якщо Міністерство соціальної політики не забезпечило фінансування.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*