В агітації Порошенко знайшли кальку з реклами «Єдиної Росії»

Vidos.top

Засоби масової інформації та користувачі соціальних мереж звернули увагу на слогани з агітаційної кампанії Петра Порошенка, представленої в зовнішній рекламі (білбордах).

Гасла на білбордах знайшли схожими на політичну рекламу керівної партії з РФ «Єдина Росія».

Білборд від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» заявляє про «реальні справи» замість «брехливих обіцянок», в той час як проведена задовго до цього кампанія російської політичної партії містить ідентичні слова.

Користувачі соцмереж піддали різкій критиці аналогію між двома агітаційними кампаніями, і визнали рекламу БПП плагіатом.

Нагадаємо, що слогани про «реальні справи» замінили інформаційну кампанію, покликану звернути увагу українців на отримання автокефалії новоствореної ПЦУ. Ці білборди були розміщені в регіонах, в яких президент здійснив свій «Томос-тур». Поїздка Петра Порошенка по областях викликала суперечливу реакцію в суспільстві, а деякі мас-медіа звинуватили президентський тур в залученні «масовки» з працівників бюджетних закладів.

Пізніше в інформвиданні «Українські Новини» з’явилася інформація, що дані фото з білбордами є фейковими. Як підтвердження інформвидання надало пояснення, що для агітації на зовнішній рекламі були розміщені 12 висловлювань російського лідера у 2016 році, але в стенограмі саме такої фрази (реальні справи, а не порожні обіцянки) немає.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*