Мер Дніпра: нинішня Верховна Рада – клуб політичних самогубців

Bramaby.com

Борис Філатов, мер Дніпра, у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив, що він виступає проти зміни назви Дніпропетровської області на Січеславську.

Міський голова написав у соцмережі, що він не підтримає перейменування області на штучно придумане слово. Після цих слів Борис Філатов назвав нинішню Верховну Раду клубом політичних самогубців.

На думку мера Дніпра, народні депутати не досягнуть успіху у зміні назви області.

Раніше повідомлялося, що нардепи 7 лютого здійснили голосування відносно внесення до порядку денного десятої сесії парламенту України, а також направлення до Конституційного суду законопроекту, який внесе зміни до статті 133 основного закону держави — Конституції. Даною зміною буде здійснена зміна назви Дніпропетровської області на Січеславську. Як зазначається, позицію «за» висловили 240 народних депутатів.

У Верховній Раді України було два законопроекти. Один з них був ініційований головою держави Петром Порошенком. У ньому йшлося про зміну найменування Дніпропетровської області у Дніпровську. Але даний законопроект не набрав необхідної кількості голосів. Другий законопроект був запропонований парламентаріями. Народні депутати запропонували свій варіант назви області – Січеславська.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*