ЦВК: Надія Савченко не зможе стати президентом України

nardepua.com

Центрвиборчком прийняв рішення на засіданні 7 лютого про відмову реєстрації кандидатури парламентарія Надії Савченко на виборах 2019 року. Причиною відмови стало невиконання внесення застави у розмірі 2,5 млн грн.

На цьому ж засіданні було прийнято рішення про відмову ще низці осіб, серед яких Володимир Кононенко, Дмитро Павличенко, а також Володимир Олійник.

Відзначається, що Дмитру Павличенку було відмовлено у зв’язку з невідповідністю документів, які він подав до Центрвиборчкому, до вимог законодавства. Володимир Кононенко не було зареєстровано кандидатом на пост голови держави, оскільки він не виконав умову про внесення застави.

Також, його передвиборча програма мала положення, які дискримінують нацменшини, а також розпалюють ворожнечу положень. Володимир Олійник, екс-депутат парламенту України від політичної сили «Партія регіонів», отримав відмову у реєстрації його кандидатури від ЦВК через недотримання пункту, який стосується факту проживання на території України певної кількості років.

Програма екс-депутата містила положення, які підривають суверенітет, цілісність територій та нацбезпеку нашої держави. Відзначається, що Центрвиборчком засумнівався у вільній волі колишнього представника «Партії регіонів», та у правдивості документів, внаслідок чого вони були відправлені Нацполіції для розгляду.

За даними Центрвиборчкому, прийнято рішення про відмову 47 кандидатур, а зареєстровано на момент 7 лютого — 42 претенденти на пост голови держави.

Згідно з інформацією, документи кількох осіб все ще залишилися на розгляді у державному органі. Серед них Олександр Соловйов, голова політпартії «Розумна сила», а також Дмитро Гнап, журналіст, який очолював проект “Слідство.info”.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*