МВС: розпочато досудове розслідування за фактом стеження за кандидатом на пост Президента держави

news.pn

Один з претендентів на пост голови держави звернувся із заявою у правоохоронні органи про зафіксований факт здійснення стеження. Прес-служба Міністерства внутрішніх справ повідомила у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» про внесення Нацполіцією до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформації про злочин за ч.2 ст.182 КК України. Дана стаття говорить про дії, що порушують недоторканність приватного життя.

Повідомлення прес-служби МВС свідчить, що зареєстровано кримінальне діловодство, а також розпочато досудове розслідування по даному факту.

Відзначено, що 7 лютого один з претендентів на пост голови держави звернувся до правоохоронних органів із заявою. У ній містилися факти, які вказують на здійснення спостереження невідомими особами за пред’явником та його співробітниками. Невідомі вели стеження на 12 машинах в Одесі у період з 30.01 по 4.02 на фестивалі під назвою «Ліга сміху». Відзначається і продовження злочинної діяльності після фестивалю – але вже у столиці.

Раніше, 5 лютого у місті Миколаєві пройшло кілька концертів шоу «Ліги сміху», яке має гумористичний характер. Як повідомляється, один з концертів був безкоштовним. Перед початком шоу транслювалися відео кандидата на виборах 2019 Володимира Зеленського.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*